Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 - j. polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez maturzysta, 4 maja 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
A nic nie umiemy na przykład, co więcej lektury nieprzeczytane... NA wszystko przyjdzie czas haha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
o ktos przemówił dziękuję ale myślicie ze starczy to co napisałem by dostac z 10 pkt bo tyle na oko mi potrzeba ??
Na bank dostaniesz...za wstep i za to co napisales, zdasz:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMOCY ! mam pytanie co do tych spójników ?? bo napisałem : "tak więc często" czyli nie potrzebnie umieściłem ten wyraz często i teraz nie wiem czy to będzie zaliczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Jak myślicie czy piszac ze matka zenka nie miała nic przeciwko justynie bo sama w młodosci wybaczała zdrady ze nastepuje powielanie błedów poprzedniego pokolenia ze elzbieta zostawia dziecko ze justyna zachodzi w ciaze bez slubu ze zenek zdradza a elzbieta wybaczxa zdrady jak matka zenka i to ze elzbieta była goowa mimo złosci na justyne ze burzy jej szczescie rodzinne gotowa jest zostawic zenona da mi jakies pkt za wypracowanie ODPISZE KTOŚ
Tylko, że matka Zenona nie tyle co wybaczała zdrady, a sama podsuwała kochanki mężowi. Jakie dziecko Elżbieta zostawia? Elżbieta nie tylko była gotowa zostawić Zenona, a go zostawiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecie zenon sie zabił bo kwas miał i wtedy dopiero elzbieta odeszła a co do dziecka to miała je z zenonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
przecie zenon sie zabił bo kwas miał i wtedy dopiero elzbieta odeszła a co do dziecka to miała je z zenonem
Dziecko miała z nim Elżbieta czy Justyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Dziecko miała z nim Elżbieta czy Justyna?
justyna usuneła a potem elżbieta urodziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś raczy mi odpowiedzieć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 6. W akapicie 2. autorka polemizuje z obiegowym przekonaniem, że nie ma nic prostszego niż rozmawianie. A w akapicie 4. polemizuje z twierdzeniem, że rozmowa to nie tylko przekazywanie sobie informacji. Ja w tym do akapitu 4 mam cos tam o sluchaniu wg:"Mitem jest, że słuchanie innych – niezbędny element komunikacji – to rzecz łatwa i niewymagająca wysiłku. Umiejętność słuchania jest bardzo rzadka, a jej rozwinięcie stanowi gwarancję sukcesu w wielu zawodach: od psychoterapeuty czy lekarza po krawcową i fryzjera." a wy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do mojego wstepu nie jestem pewien czy dadza mi pkt skoro napisałem w nim ze granica to powiesc przedstawiajaca losy zenona który w swym postepowanoiu powiela błedy rodziców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek i tak wiadomo, że większość napisze, że nic nie umie, więc po co o to pytać, lepiej chyba wziąc się za naukę an ustny polski ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110503/EGZAMINY03/645671795 <<<<<< odpowiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Co do mojego wstepu nie jestem pewien czy dadza mi pkt skoro napisałem w nim ze granica to powiesc przedstawiajaca losy zenona który w swym postepowanoiu powiela błedy rodziców....
moim zdaniem prawde napisales:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko akurat w moim przypadkuadan z matmy zrobic bo w tym roku szykuje sie rzeź bo rok temu była łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam poszlo sprawdzieliscie z odp mi (jak na moje oko) 18 sie należy:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej mam pytanie, bo mi sie pomylilo i napisałam ze matka Zenona wychowywała dziecko Justyny a nie Elżbiety i tak przez pomylke napisalam to bedzie to blad rzeczowy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaga napisał:
Ej mam pytanie, bo mi sie pomylilo i napisałam ze matka Zenona wychowywała dziecko Justyny a nie Elżbiety i tak przez pomylke napisalam to bedzie to blad rzeczowy??
Mysle ze tak bo to nieprawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek jesteś bohaterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ale ja to napisałam tak bezmyslnie bo szybko pisalam zeby zdarzyc i dopiero jak oddałam to sie kapłam... myslicie ze mi przekresla przez to cala prace??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojcioo napisał:
aaa ja powiem tak godzine trawala moja matura i napisalem wszystkoo nawet analize wierszow na 4 strony ;D \wszystko na myslenie ludziska bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...